Prodej léčivých bylin
Léčivé byliny z Amazonie a Andské oblasti

Peruánské léčivé byliny

 
Vaše dotazy
Lze vyzvednout osobně a platit při vyzvednutí?
Ano, samozřejmě, osobní odběr je možný v naší provozovně Petrohradská 7a/1520, Praha 10 Vršovice. Od září připravujeme výdejní místo v Holešovicích.

Dobrý den, užívám preventivně vaši Vilcacoru. Může se brát dlouhodobě nebo je vhodné dělat pauzy? Je vhodné ji kombinovat s Dračí krví? Ráda bych si objednala i jiné byliny, ale mám obavu abych to nepřehnala.. Můžete doporučit preventivní kůru pro "zdravý organizmus"? (mám 50 let) Díky.
Dobrý den,

při preventivním užití Vilkakory je doporučovaná délka užití maximálně 3 měsíce a poté 1 - 3 měsíce pauza. Osobně se domnívám, že 2 x jednoměsíční užití do roka plně vystačuje.
Dračí krev není vhodná k prevenci, obsahuje sloučeniny s antibiotickou a antivirální aktivitou.
Jako velice vhodná se jeví a po zkušenostech klientů mohu vřele doporučit očistná kúra viz http://www.oroverde.cz/stranka/velka-ocistna-kura-lecive-byliny/ resp.  http://www.zdravizamazonie.cz/5000|.k.080.ocistne-kury.html

s přáním pevného zdraví a pozdravem

M.Dorazil
Oro Verde s r.o.

Dobrý den,rád bych se zeptal,kdy budete mít opět skladem Maca andina 500 g?děkuji
Dobrý den,

vzhledem k cenovým výkyvům na peruánském trhu jsme dočasně nákup maky pozastavili. Nyní se již situace stabilizovala a maku opět budeme mít v nabídce s minimálním cenovým navýšením (oproti ceně platné do června tohoto roku). Předpokládaný termín doručení nové zásilky je polovina srpna 2015. Podotýkám, že koncem loňského roku došlo kombinací mnoha faktorů k nárustu cen o 400% na peruánském trhu. Nyní se situace stabilizovala přibližně na 200% ceny z podzimu 2014. Za těchto podmínek ještě jednáme o konečné ceně, ale budeme schopni maku nabídnout s maximálně 50% nyvýšením ceny. V tomto navýšení je zahrnutá i změna kurzu usd vs czk.
s pozdravem
M.Dorazil
oro Verde s r.o.

Dá se využít jako léčba nebo prevence i pro zvířata? Jmenovitě pro psy?
 Ano, bylinky lze užít i pro zvířátka

Dobrý den. Je některá z vašich bylin vhodná na sníženou funkci štíné žlázy? Děkuji.
Bohužel, v naší nabídce není bylinka na podporu funkce štítné žlázy.
s pozdravem

M.Dorazil

dobry den ak si chcem objednat tovar na slovensko mate niekde ceny v eurach alebo mozem pouzit aktualny kurz a aka je cena za dopravu na slovensko ?
Dobrý večer, na Slovensko běžně zasíláme, pokud je platba dobírkou či předplatba na náš český bankovní účet všichni klienti běžně platí v českých korunách.
Připravujeme novou verzi eshopu, kde bude pro slovenské klienty možný výběr měny Kč nebo Eur.
Cena poštovného se odvíjí od objednaného množství (100 gr, 500 gr atd) při hodnotě objednávky vyšší než 2000 Kč poštovné neúčtujeme

Prosím, doporučtě mi byliny na detoxikaci jater a ledvin a rozpouštění žlučových a ledvinových kamenů. Děkuji.
Jednoznačně Chancapiedra (Phyllanthus niruri L.)

Vážení,objednala jsem u vás čaj cuti-cuti ale nejsem si jista zda je vhodný na snižovaní cukru v krvi anebo pro zvýšení cukru.Ja mam zvýšení cukr v krvi(cukrovka B)a potřebuji cukr snížit.Respektivě prosím o doporučení vhodného čaje ke snižováni cukru.Děkuji a ostávam s pozdravem. 
Čaj CutiCuti (Asplenium lunulatum) hladinu krevního cukru snižuje, obdobně také čaj Pasuchaca (Geranium dielsianum)

Dobrý den, bude ve vaší nabídce opět sada Manayupa+Flor de Arena+Hercampuri?Případně kdy? Děkuji, 
Dobrý den, předpoklad je do konce března mít opět celou sadu kompletní

Dobrý den, mám zájem podstoupit očistnou kúru a ráda bych věděla, zda jsou kapsle stejně účinné jako používat odvar z bylin? Děkuji za odpověď
Já preferuji a doporučuji všem nálevy či odvary z bylin, ač jsou kapsle stejně účinné. Přípravou čaje si ritualizujete péči o své zdraví a navíc podpoříte pitný režim.

Copyright © 2014 ORO VERDE s.r.o. ,Oro Verde s r.o. zapsaná v Obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze odd. C vložka 71587          Nedejme si přírodu